Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

KOSTKI DO NAPOJÓW

Kostki do napojów to kategoria produktów służących do schładzania i utrzymywania niskiej temperatury napojów. Wśród nich wyróżnić można:

  1. Kostki lodu – tradycyjny sposób na schłodzenie napojów, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

  2. Kostki chłodzące – wykonane z gelu lub plastiku, które po schłodzeniu w zamrażarce utrzymują niską temperaturę przez dłuższy czas.

  3. Kostki z kamiennego lub metalicznego materiału – takie kostki są ponownie używalne, ponieważ można je schłodzić w zamrażarce i wykorzystywać wielokrotnie bez rozpuszczania się.

  4. Kostki z suszonej trawy cytrynowej lub mięty – dodawane do napojów, aby dodać im świeżości i aromatu, a także lekko schłodzić napój.

  5. Kostki z owoców – takie kostki to drobne kawałki owoców, które można zamrozić i dodać do napojów, aby dodać im smaku i świeżości.

  6. Kostki z herbaty lub kawy – takie kostki to kostki z mrożonej kawy lub herbaty, które można dodać do napojów i cieszyć się ich aromatem i smakiem.

Kostki do napojów są niezbędne w każdym domu, barze czy restauracji, ponieważ pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napojów bez rozcieńczania ich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl